Новинка






Описание
Характеристики
Информация для заказа
Качественный детский пластиковый домик PalPlay, в-во Польша, р.130х111см
Яскравий дизайн, міцний пластик, оригінальне поєднання кольорів - це все великий та гарний будинок PalPlay від польського виробника.
Даний будинок можна розміщувати і на вулиці, і в приміщенні.
Ця іграшка стане улюбленою для вашої дитини, адже там можна розмістити свої іграшки та придумати безліч ігор з друзями.
Тип: домик детский
Производитель: Польша
Размер домика: 130*111*115см
Вес: 16,3 кг
Размер коробки: 116*18*90см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Palplay |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Домик |
| Размещение | В помещении/на улице |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Сборно-разборная конструкция | Да |
| Ширина | 111 мм |
| Длина | 130 мм |
| Высота | 115 мм |
| Вес | 16.3 кг |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
- Цена: 4 590 ₴


